Підручники для школи
 
Відділ освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради
 
орган управління освітою
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

 

 

 

Призери обласних олімпіад

2019 рік

 

 

Переможці обласної олімпіади з економіки

 

Салівон Сніжана

учениця 11 класу КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ст. № 2" Межівської селищної ради"

ІІІ місце

 

 

 

Переможці обласної олімпіади з астрономії

 

Судоплатов Максим

учень 9 класу КЗО "Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ступенів" Межівської селищної ради"

ІІІ місце

 

 

 

 

Переможці обласної олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури

 

Салівон Сніжана

учениця 11 класу КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ст. № 2" Межівської селищної ради"

ІІІ місце

 

 

 

Переможці обласної олімпіади з правознавства

 

                                              

                  Філіппова Анастасія                                                                                            Дейнега Алла

учениця 9 класу КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.»   учениця 10 класу КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.»

                           ІІ місце                                                                                                           ІІІ місце

Харламова Дар’я

учениця 11 класу КЗО «НВК «Межівська ЗШ І-ІІІ ст. – аграрний ліцей інтернат"МСР"

ІІІ місце

 

 

 

Переможці обласної олімпіади з трудового навчання

 

               

                                 Юрченко Владислав                                                               Яришев Владислав

учень 9 класу КЗО "Іванівська ЗШ І-ІІІ ст." МСР"                   учень 11 класу КЗО "Іванівська ЗШ І-ІІІ ст." МСР"

                                          ІІ місце                                                                                          ІІІ місце

Пазика Катерина

учениця 11 класу КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ст. № 1" Межівської селищної ради"

  ІІІ місце

 

 

 

Переможці обласної олімпіади з історії

 

Кирпичова Анастасія,

учениця 10 класу КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради»

 ІІІ місце

 

 

 

Переможці обласної олімпіади з української мови та літератури

 

Ткаченко Едуард,

учень 10 класу КЗО «Межіська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2» Межівської селищної ради»

ІІІ місце

 


 

2018 рік

 

 

Переможці обласної олімпіади з української мови та літератури

                                                                                                  Харламова Дарія                                                                                      Ткаченко Едуард 

(КЗО "НВК"Межівська ЗШ І-ІІ ступенів -                                        (КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2")

      аграрний ліцей - інтернат") 

 

Переможці обласної олімпіади з трудового навчання

     Діденко Юлія                                             Даценко Олександр                                Пазика Катерина

(КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ           (КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2")              (КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ         ступенів №1")                                                                                                               ступенів №1")

 

Переможець обласної олімпіади з біології

Орищенко Юлія

(КЗО «Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1» Межівської селищної ради»)

 

 

Переможець  обласної олімпіади з астрономії

Судоплатов Максим

(КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради»)

 

 

Переможці обланого конкурсу - захисту учнівських науково-дослідницьких робіт

 

Щуклін Єлизавета (історичне краєзнавство)