Призери обласних олімпіад
Переможці обласної олімпіади з економіки
Салівон Сніжана
учениця 11 класу КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ст. № 2" Межівської селищної ради"
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з астрономії
Судоплатов Максим
учень 9 класу КЗО "Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ступенів" Межівської селищної ради"
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури
Салівон Сніжана
учениця 11 класу КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ст. № 2" Межівської селищної ради"
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з правознавства
Філіппова Анастасія Дейнега Алла
учениця 9 класу КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» учениця 10 класу КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.»
ІІ місце ІІІ місце
Харламова Дар’я
учениця 11 класу КЗО «НВК «Межівська ЗШ І-ІІІ ст. – аграрний ліцей інтернат"МСР"
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з трудового навчання
Юрченко Владислав Яришев Владислав
учень 9 класу КЗО "Іванівська ЗШ І-ІІІ ст." МСР" учень 11 класу КЗО "Іванівська ЗШ І-ІІІ ст." МСР"
ІІ місце ІІІ місце
Пазика Катерина
учениця 11 класу КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ст. № 1" Межівської селищної ради"
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з історії
Кирпичова Анастасія,
учениця 10 класу КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради»
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з української мови та літератури
Ткаченко Едуард,
учень 10 класу КЗО «Межіська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2» Межівської селищної ради»
ІІІ місце
Переможці обласної олімпіади з української мови та літератури
Харламова Дарія Ткаченко Едуард
(КЗО "НВК"Межівська ЗШ І-ІІ ступенів - (КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2")
аграрний ліцей - інтернат")
Переможці обласної олімпіади з трудового навчання
Діденко Юлія Даценко Олександр Пазика Катерина
(КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ (КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2") (КЗО "Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1") ступенів №1")
Переможець обласної олімпіади з біології
Орищенко Юлія
(КЗО «Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1» Межівської селищної ради»)
Переможець обласної олімпіади з астрономії
Судоплатов Максим
(КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради»)
Переможці обланого конкурсу - захисту учнівських науково-дослідницьких робіт
Щуклін Єлизавета (історичне краєзнавство)